KONST / Litografier / Färglitografi 12432083
nr 1243 2083
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1969,33/250, bladets mått: 60x45
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:33:53
150 kr
250 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg